برای خرید بک لینک به وب سایت خرید بک لینک آی آر مراجعه و یا بر  روی همین لینک خرید بک لینک قوی کلیک نمایید

فلش مموری های تبلیغاتی

برای خرید بک لینک به وب سایت خرید بک لینک آی آر مراجعه و یا بر  روی همین لینک خرید بک لینک قوی کلیک نمایید

Previous Blog
22nd Sep 2021, 10:46 PM

فاکتور هایی که هنگام انتخاب فلش مموری تبلیغاتی باید در نظر بگیرید

امروزه مشاغل با هر اندازه ای به دنبال روشهای منحصر به فرد و مقرون به صرفه برای ارتقاء مشاغل خود هستند.

در سال های اخیر ، فلش مموری تبلیغاتی با نشان تجاری ، ابزارهای تبلیغاتی محبوب و موثر برای بسیاری از مشاغل بوده اند. با توجه به محبوبیت آنها ، تعداد عرضه کنندگان آنها را نیز به طرز چشمگیری افزایش داده اند.

فلش تبلیغاتی در همه اشکال ، اندازه ها ، ظرفیت های ذخیره سازی ، سبک ها و سطح کیفیت ارائه می شوند. قبل از عجله و خرید عمده فلش مموری تبلیغاتی مارک دار ، باید این عوامل را در نظر بگیرید و ارزیابی کنید تا به شما کمک کند بهترین انتخاب را برای نیازهای تبلیغاتی خود داشته باشید:

کیفیت در صدرا گیفت

کیفیت محصولات مهمترین عامل هنگام انتخاب فلش مموری تبلیغات برای تبلیغات شما است. بازار با تأمین کنندگان محصولات با کیفیت پایین و بسیاری از آنها برای ذخیره اطلاعات کاملاً نامناسب است.

فلش مموری تبلیغاتی با کیفیت پایین معمولاً توسط تولیدکنندگان در چین ساخته می شود که برای کاهش هزینه ها از روش های تولید ناخوشایند پیروی می کنند

ارائه محصولات تبلیغاتی با کیفیت پایین منجر به تجربه مشتری ناامید کننده می شود و راهی مطمئن برای آسیب رساندن به نام تجاری شرکت شما است. برای اطمینان از به دست آوردن بهترین کیفیت ، در اینجا معیارهایی را که هنگام ارزیابی عملکرد کیفیت تأمین کنندگان باید در نظر بگیرید ، ذکر می کنیم:

کیفیت تراشه حافظه (داخل USB Flash Drive) - حافظه دارای درجه های مختلفی است ، از نظر سرعت خواندن و نوشتن و قابلیت حفظ داده ها متفاوت است. برای بهترین کیفیت ، اطمینان حاصل کنید که تأمین کننده فقط از حافظه های جدید درجه A از تامین کنندگان قطعات ثابت مانند سامسونگ ، Hynix ، Intel و Micron استفاده می کند. مراقب تأمین کنندگانی باشید که قیمت بسیار پایینی را به شما ارائه می دهند. آنها می توانند از قطعات با کیفیت پایین و سرعت پایین یا قطعات بازیافتی استفاده کنند.

حلقه فلزی در مقابل پلاستیک برای اتصال کلید - یک حلقه فلزی در انتهای فلش مموری تبلیغاتی بر حلقه پلاستیکی ترجیح داده می شود اگر قصد دارید فلش مموری را به دسته ای از کلیدها وصل کنید. حلقه پلاستیکی پس از استفاده متوسط ​​مستعد شکستن است.

تناسب کلاه - بسیاری از مدلها دارای کلاه های گشاد و نامناسب هستند که می تواند آزاردهنده باشد.

کیفیت چاپ - تست خراش استاندارد کنترل کیفیت می تواند کیفیت چاپ را تعیین کند. اگر چاپ چاپ کند ، نشانه مطمئنی از کیفیت بد چاپ است.

گواهینامه ISO 9001: 2015 - ISO 9001: 2015 استانداردی برای مدیریت کیفیت است. تأمین کنندگانی که دارای گواهینامه ISO 9001: 2015 هستند ، محصولات با کیفیت و قابلیت اطمینان بالاتری را ارائه می دهند.

اگر نیاز دارید که فلش مموری سفارشی خود را در مدت زمان کوتاهی به طور قابل اعتماد تهیه کنید ، تامین کننده هایی را در نظر بگیرید که امکانات تولیدی خود را دارند. برخی از تأمین کنندگان از تولید کنندگان شخص ثالث استفاده می کنند ، بنابراین انجام سفارشات از کنترل آنها خارج است. تأمین کنندگانی که امکانات تولیدی خود را دارند معمولاً می توانند زمان بازگشت 7 روز یا کمتر از تأیید سفارش رسمی تا تحویل را تضمین کنند.

انواع سبک ها در فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی متناسب با سلیقه و هدف بازاریابی شما دارای طعم های متفاوتی هستند: Swivels and Sliders ، USB USB ، Pens ، Lanyards و Wristbands برخی از گزینه های محبوب هستند.

گزینه های چاپ و حکاکی لوگو بر  روی فلش مموری های تبلیغاتی

چاپ و حکاکی لوگو را می توان به روش های مختلفی از جمله چاپ روی صفحه ، چاپ عکس و حکاکی لیزری انجام داد. هر روش برای انواع محصول و مواد مناسب تر است.

ظرفیت فلش مموری های تبلیغاتی

دستگاه های فلش مموری دارای ظرفیت ذخیره سازی باورنکردنی هستند! حجم فضای ذخیره سازی می تواند از 64 مگابایت تا 32 گیگابایت یا بیشتر متغیر باشد! برای اینکه بدانید چقدر فضای ذخیره سازی نیاز دارید ، این را در نظر بگیرید: یک فایل موسیقی MP3 حدود 4-8 مگابایت را اشغال می کند. یک فایل تصویری قابل چاپ حدود 2-3 مگابایت است. بسته به روش فشرده سازی مورد استفاده ، یک موزیک ویدئو حدود 50-100 مگابایت را اشغال می کند.

هنگام انتخاب ظرفیت ذخیره سازی برای فلش تبلیغاتی خود ، حتماً مقدار فایلهایی را که قصد بارگذاری در درایوها و فضای اضافی حافظه ای را که می خواهید برای استفاده شخصی توسط گیرندگان اختصاص دهید ، در نظر بگیرید. شما باید حداقل 1 گیگابایت فضای حافظه رایگان برای گیرندگان خود اختصاص دهید.

توجه: 1024 مگابایت = 1 گیگابایت